Про НМЦ ПТО

Новини

Документи

Діяльність НМЦ ПТО

ІТ-компетентності - Level up

БІБЛІОТЕКА

Вступ 2021

Партнери

Наші новини

logo nmc 01 18

  

29 червня 2021

Діяльність навчально-практичних центрів

 

   У червні, перед завершенням навчального року, продовжували роботу навчально-практичні центри закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
   09 червня 2021 року на базі Навчально-практичного центру сучасних технологій харчування та ресторанного сервісу Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування завершили стажування 10 педагогічних працівників з професії кухар із трьох ЗП(ПТ)О: ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», Міжгірського професійного ліцею, Берегівського професійного ліцею сфери послуг. Під час дистанційного етапу відповідно до програми стажування слухачі опрацювали сучасні технології харчування за навчальними матеріалами, розміщеними в електронній базі на GOOGLE-диску, а також виконали практичні завдання з наданням фото чи відеозвіту. Очний етап передбачав виконання кваліфікаційної роботи. У рамках проведення стажування слухачі долучилися до майстер-класу з приготування сучасних страв високої кухні.
   У Навчально-практичному центрі новітніх технологій зварювання ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» 9 червня 2021 року відбувся семінар-практикум з вивчення сучасних виробничих технологій з використанням інноваційного зварювального обладнання «Kemppi OY», який провели для педагогічних працівників із професій електрозварник ручного зварювання, електрогазозварник, газозварник представники ТОВ «САММІТ». У семінарі взяли участь 10 майстрів виробничого навчання з чотирьох закладів освіти.
   На базі Навчально-практичного центру з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Хустського професійного ліцею підвищували кваліфікацію п’ятеро майстрів виробничого навчання із Перечинського професійного ліцею та Свалявського професійного будівельного ліцею. Навчання здійснювалося з метою присвоєння 4 розряду з професії за очно-дистанційною формою з проведенням вхідного контролю знань, умінь та навичок.
   Навчально-практичні центри, які функціонують на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти, здійснювали діяльність у 2020/2021 навчальному році відповідно до затверджених планів роботи, реалізуючи свої основні завдання з проведення стажування, навчально-практичних семінарів, професійно-технічного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 stazuv 1 21stazuv 2 21stazuv 3 21stazuv 4 21

 stazuv 5 21stazuv 6 21stazuv 7 21stazuv 8 21
Підвищення кваліфікації на базі навчально-практичних центрів

Войченко Л.П., методист
кабінету навчально-методичної роботи

Прочитано 59 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань