Про НМЦ ПТО

Новини

Документи

Діяльність НМЦ ПТО

ІТ-компетентності - Level up

БІБЛІОТЕКА

Вступ 2021

Партнери

Наші новини

logo nmc 01 18

  

09 вересня 2021

Вебінар для кадрових служб закладів професійної (професійно-технічної) освіти

 

   09 вересня 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Закарпатській області проведено семінар для інспекторів з кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з окремих питань ведення кадрового діловодства та оновлення бази даних про кадрове забезпечення ЗП(ПТ)О педагогічними працівниками станом на початок нового навчального року. Захід відбувся в режимі онлайн. До участі у вебінарі були запрошені також керівники та методисти закладів освіти.

kadru 1 21kadru 2 21kadru 3 21
У ході засідання семінару для інспекторів з кадрів ЗП(ПТ)О

   Методист інформаційно-аналітичного кабінету Світлана Словенка-Козлова ознайомила з новими нормативними документами в галузі трудового законодавства України.
   Ліна Войченко, методист Навчально-методичного центру, наголосила, що у закладі професійної (професійно-технічної) освіти має бути створена єдина база даних про кадрове забезпечення педагогічними працівниками, що є спільною відповідальністю адміністрації, методичної та кадрової служб.
   Також зазначила, що система комплектування загального банку повної та достовірної інформації про педагогічних працівників закладів професійної освіти запроваджена НМЦ ПТО у Закарпатській області з метою здійснення моніторингу структури педагогічних кадрів та планування роботи з підвищення їх професійної компетентності. Методист зосередила увагу на вимогах до формування бази «Кадрове забезпечення закладу П(ПТ)О» й особливостях здійснення аналізу кількісного та якісного складу педагогічних працівників ЗП(ПТ)О станом на 01 вересня 2021 року.

Войченко Л.П., методист
кабінету навчально-методичної роботи

Прочитано 29 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань