Про НМЦ ПТО

Новини

Документи

Діяльність НМЦ ПТО

ІТ-компетентності - Level up

БІБЛІОТЕКА

Вступ 2021

Партнери

Наші новини

logo nmc 01 18

  

10 вересня 2021

Конкурс на кращий урок виробничого навчання завершився

 

konkurs v n 2 21

konkurs v n 1 21konkurs v n 3 21

   Підбито підсумки обласного конкурсу на кращий урок виробничого навчання серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що тривав з лютого по серпень 2021 року. На розгляд журі представлено 36 уроків виробничого навчання із 15 закладів професійної (професійно-технічної) освіти (далі – ЗП(ПТ)О) області.

   Конкурс засвідчив високий рівень професійної компетентності майстрів виробничого навчання, оригінальний, творчий підхід до проведення уроків. Найбільше конкурсних матеріалів презентували Міжгірський професійний ліцей, ДНЗ «Мукачівський центр ПТО», ВПУ № 3 м. Мукачево, Ужгородське ВПУ ТТХ, Свалявський професійний будівельний ліцей, за що отримали подяки від НМЦ ПТО, а Міжгірський професійний ліцей переміг у номінації «Найактивніший заклад професійної (професійно-технічної) освіти».
   12 майстрів виробничого навчання нагороджені Дипломами за кращі відеоуроки у номінаціях «Кращий відеоурок за версією журі», «За використання цифрових технологій», «Вступний інструктаж – дистанційний режим». Ще 13 педагогів відзначені у номінації «Оригінальна методична розробка уроку виробничого навчання».
   Уперше одночасно з журі конкурсні матеріали оцінювала освітянська спільнота. Кожен бажаючий міг зайти на сайт НМЦ ПТО і поставити відмітку під відповідним відеоуроком, який сподобався. За рейтингом, сформованим відповідно до кількості реакцій (лайків), відібрано ще кращі 3 відеоуроки.
   За результатами Конкурсу буде видано спеціальний випуск інформаційно-методичного збірника «Вісник», куди ввійдуть кращі методичні розробки уроків майстрів виробничого навчання.
   Проведення такого Конкурсу є важливим, адже дає можливість не тільки актуалізувати професійні і творчі здібності майстрів виробничого навчання, а й підвищувати якість професійно-практичної підготовки у ЗП(ПТ)О, наповнювати електронний контент з конкретних професій змістовними навчально-методичними матеріалами. Особливо це актуально при проведенні дистанційного і змішаного навчання.

Прочитано 43 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань