Наші новини

logo nmc 01 18

  

30 серпня 2023

Окремі питання кадрового діловодства у закладах професійної (професійно-технічної) освіти

 

29 серпня 2023 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Закарпатській області проведено семінар для інспекторів з кадрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з окремих питань ведення кадрового діловодства та оновлення бази даних про кадрове забезпечення ЗП(ПТ)О педагогічними працівниками станом на початок нового навчального року. Захід відбувся в режимі онлайн. До участі у вебінарі були запрошені також методисти закладів освіти.

Методист інформаційно-аналітичного кабінету Світлана Словенка-Козлова ознайомила з нормативними актами, згідно з якими ведеться кадрове діловодство, звернула увагу на необхідність дотримання вимог ДСТУ 4163:2020 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів», а також інформувала про зміни у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану.

Ліна Войченко, методист Навчально-методичного центру, детально зупинилася на особливостях формування бази даних про кадрове забезпечення педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О станом на 01 вересня 2023 року та здійснення моніторингу педагогічного складу закладів професійної освіти. Також зазначила, що аналіз якісного складу педагогічних кадрів у закладі освіти допоможе у плануванні роботи з педагогічними працівниками для підвищення їх професійної компетентності з метою досягнення належного рівня кадрового забезпечення професійної підготовки кваліфікованих робітників.

kadrovuku 1 23kadrovuku 2 23kadrovuku 3 23

Войченко Л.П., методист

кабінету навчально-методичної та виховної роботи

Прочитано 148 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань