Наші новини

logo nmc 01 18

  

24 листопада 2023

Засідання методичної секції педагогічних працівників електротехнічних професій

 

elektruk 2 2023Питання формування й розвитку екологічної та енергоефективної компетентностей під час професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників є надзвичайно актуальними. Саме вони були винесені на засідання обласної методичної секції педагогічних працівників електротехнічних професій, що відбулося 23 листопада.

Куратор секції, методист НМЦ ПТО, Світлана Вайда акцентувала увагу на забезпечення підготовки майбутніх кваліфікованих робітників галузі із «зеленим» способом мислення, екологічною та енергоефективною компетентностями, що є невід’ємною частиною професійної освіти.
Михайло Кипила, майстер виробничого навчання КЗ «ВПУ №3 м. Мукачево» ЗОР розповів про участь у проєкті GRETA «Зелені навички для професійної досконалості», демонстрував цікаві ідеї та плани щодо підвищення рівня екологічної свідомості.

Практико-орієнтований підхід у формуванні енергоефективної компетентності здобувачів освіти презентував Олександр Медулич, майстер виробничого навчання КЗ «Міжгірський ПЛ» ЗОР.

Про екологізацію освітнього процесу, формування у здобувачів освіти КЗ «Тячівський ПЛ» ЗОР енергоефективної компетентності ділилися досвідом роботи викладач Володимир Цимбалістий та майстер виробничого навчання Василь Лях.

Артур Свид, майстер виробничого навчання ДНЗ «Ужгородський центр ПТО», говорив про розвиток ключових компетентностей здобувачів освіти, що дозволять забезпечити їх конкурентоздатність та мобільність на ринку праці.

Під час засідання піднімалися також питання участі й результативності у конкурсі на кращу авторську методичну розробку з професійної підготовки серед ЗП(ПТ)О, роботи над електронним навчально-методичним комплексом із професії електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.

На завершення засідання Світлана Вайда ознайомила присутніх із навчальними матеріалами з професій електротехнічного напряму, що розміщені на цифровій навчальній платформі «Професійна освіта онлайн».

Світлана Вайда, методист
кабінету навчально-методичної та виховної роботи

elektruk 2 2 2023elektruk 3 2023elektruk 4 2023elektruk 5 2023elektruk 6 2023

Прочитано 66 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань