Про НМЦ ПТО

Новини

Документи

Діяльність НМЦ ПТО

ІТ-компетентності - Level up

БІБЛІОТЕКА

Вступ 2024

Партнери

Наші новини

logo nmc 01 18

  

16 травня 2024

Засідання обласної секції заступників директора з навчально-виховної (виховної) роботи ЗП(ПТ)О

 

zac vuchovna 9 24В умовах сьогодення, коли гостро стоїть питання захисту суверенітету та незалежності України, як ніколи актуальним є питання національно-патріотичного виховання молоді – однієї з головних складових національної безпеки України.

Про важливість здійснення системного національно-патріотичного виховання в умовах воєнного стану, формування молодої людини – патріота України, говорили учасники обласної методичної секції заступників директора з навчально-виховної (виховної) роботи, що 14 травня 2024 року зібралися у ВПУ № 34 м. Виноградів.

Розпочався захід покладанням квітів та вшануванням полеглих у російсько-українській війні випускників закладу освіти, у пам’ять про яких на території училища відкрита Алея Слави.

Логічним продовженням став урок-реквієм «Янголи, народжені серед людей», підготовленим заступником директора з виховної роботи ВПУ № 34 м. Виноградів Світланою Міндак разом зі своїми вихованцями.

Цікавим досвідом роботи з організації волонтерства, благодійності в умовах воєнного стану для підтримки та допомоги Україні ділилася Марина Скиба (Ужгородське ВКУ ДТЕУ).

Оксана Кочан (КЗ «Мукачівський ПАЛ ім. М. Данканича» ЗОР) розповіла про створені на базі їхнього закладу Музей із вшанування пам’яті загиблих Героїв у війні, про заходи з формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості здобувачів освіти.

Керівник секції Ірина Ладижець наголосила на актуальності долучення здобувачів освіти до соціального учнівського проєкту «Мій Герой» – розповідей у формі есе про випускників ЗП(ПТ)О, загиблих (померлих) за період повномасштабного вторгнення, для формування другого тому збірки «Пам’ять про подвиг».

Важливою складовою системи патріотичного виховання, що формується в українському суспільстві, є участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). Досвідом її проведення ділилася Еріка Канчій (КЗ «ВПУ № 3 м. Мукачево» ЗОР).

Оксана Маслей (КЗ «Міжгірський професійний ліцей» ЗОР) розповіла про музейну педагогіку як засіб виховання громадянина-патріота України.

Учасники засідання мали можливість обмінятися думками, отримати відповіді, обговорити нагальні питання організації виховної роботи в ЗП(ПТ)О.

Ірина ЛАДИЖЕЦЬ, заступник директора
НМЦ ПТО

zac vuchovna 10 24zac vuchovna 2 24zac vuchovna 3 24zac vuchovna 4 24
  zac vuchovna 5 24zac vuchovna 6 24zac vuchovna 7 24zac vuchovna 8 24

Прочитано 86 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань