Оголошення

logo nmc 01 18

  


27-29 березня 2024 року в режимі онлайн відбудеться XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

 

27-29 березня 2024 року відбудеться П’ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в режимі онлайн.

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим рівнем, змістовністю програми з найбільш актуальних питань модернізації сфери освіти, чисельністю учасників усіх ланок системи освіти є найбільш рейтинговою та широкомасштабною виставкою в Україні.

Мета виставки – згуртувати професійну спільноту педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників задля презентації професійних досягнень, сучасних наукових розробок і педагогічних практик, обміну досвідом, пошуку дієвих рішень щодо розвитку освіти й науки в умовах глобалізаційних викликів, обговорення нагальних питань реформування освіти. Студентам, учням і їх батькам виставка надасть можливість отримання інформації щодо особливостей вступу, програм навчання, напрямів підготовки та спеціальностей, проходження практики, працевлаштування тощо.

Програмою виставки передбачено проведення в режимі онлайн науковопрактичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, дискусійних панелей, тренінгів тощо з актуальних питань розвитку освіти за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівників закладів освіти, педагогів-практиків, виробників і постачальників засобів навчання та обладнання, а також випускників, учнів, батьків і громадськості. Після проведення заходів доповідачам видається відповідний сертифікат.

Пакет документів для оформлення участі у виставці на сайті за покликанням https://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants

Пакет документів на участь у конкурсах за покликанням https://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/konkurs

27 лютого 2024 року закінчується термін подання конкурсних робіт, заявок на участь у виставці, пропозицій на проведення заходів.

З питань участі у виставці, конкурсах, проведення заходів звертайтесь в
Оргкомітет - Компанія «Виставковий Світ»
Адреса: вул. Іоанна Павла II, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042
Тел.: (067) 656-51-89, (067) 721-49-46
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань