Шановні педагоги, здобувачі освіти та батьки!
Сердечно вітаємо із Днем знань та початком нового навчального року!
У цей день хочеться висловити слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій, але такій важливій педагогічній та освітянській справі.
Сьогодні розпочинається новий, відповідальний етап для всіх. Для першокурсників – це старт у світ майбутньої професії, для старшокурсників – ще один крок до омріяного майбутнього.
Нехай новий навчальний рік буде насиченим, плідним і сповненим яскравих досягнень.
Бажаємо Вам мудрості, натхнення, терпіння, злагоди у житті, родинного затишку та віри в щасливе мирне майбутнє України!
З повагою колектив
НМЦ ПТО у Закарпатській області