Від щирого серця вітаємо всіх із Днем пам’яті та примирення, 81-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Схиляємо голови перед подвигом тих, хто виборов мир у минулому, світлою пам’яттю Героїв, які загинули за суверенітет і територіальну цілісність України у наш час. Висловлюємо глибоку вдячність усім, хто сьогодні мужньо захищає наш спокій і свободу.
Бажаємо усім незламності духу, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя.
Нехай цей день нагадує про цінність людського життя, силу єдності і відповідальність за збереження миру для майбутніх поколінь.
Мирного неба, швидкої Перемоги Вам і Вашим родинам!
Слава Україні!
Героям Слава!
З повагою колектив НМЦ ПТО
у Закарпатській області
![]() |
