logo main white

28–30 жовтня 2026 року відбудеться Вісімнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» 
Оголошення

07 травня 2026 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Закарпатській області проведено в режимі онлайн семінар для методистів закладів професійної освіти за темою «Завершення атестації педагогічних працівників у 2026 році: проблемні питання».

Вебінар був присвячений обговоренню підсумків проведення атестації та роботи атестаційних комісій ЗПО у 2025/2026 навчальному році.

Методист центру Ліна Войченко детально зупинилася на проблемних питаннях, які виникали протягом періоду організації атестації педагогічних працівників у тих чи інших закладах освіти, та наголосила на недопущенні порушень вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 09.09.2022 № 805 (у редакції наказу МОН України від 10.09.2024 № 1277). Запропонувала шляхи вирішення проблемних ситуацій, що мали місце через неоднозначність трактування деяких норм Положення, але які не слід допускати в майбутньому.

Під час вебінару особливу увагу методист приділила роботі атестаційних комісій та надала рекомендації щодо оформлення документів з проведення атестації педагогічних працівників закладів професійної освіти.


Ліна Войченко, методист кабінету
навчально-методичної та виховної роботи

 sekcia 07 1

sekcia 07 2sekcia 4sekcia 3