Про НМЦ ПТО

Новини

Документи

Діяльність НМЦ ПТО

ІТ-компетентності - Level up

БІБЛІОТЕКА

Вступ 2021

Партнери

Наші новини

logo nmc 01 18

  

13 жовтня 2021

Визначено переможців регіонального етапу «WorldSkills Ukraine»

 

   На Закарпатті завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» 2021-2022.
   «WorldSkills Ukraine» – це наймасштабніші змагання з робітничих професій, що проводяться для учнів, студентів та молодих працівників, сприяють впровадженню кращих міжнародних практик у навчання та державно-приватне партнерство, підвищенню профорієнтації молоді, престижності професійної освіти.
   Упродовж 5-12 жовтня змагалися кращі представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів фахової передвищої освіти, молоді робітники підприємств області у 4 компетенціях.
   Першими на базі Ужгородського вищого комерційного училища КНТЕУ проведено конкурсний відбір у компетенції «Перукарське мистецтво». Учасники виконували чоловічу салонну стрижку і укладання волосся з урахуванням особливостей зовнішності моделі та тенденцій моди. Оцінювало роботу конкурсантів досвідчене журі з числа перукарів салонів краси та барбершопа міста Ужгорода. Перемогла Марія Кіш, учениця ІІ курсу Ужгородського ВКУ КНТЕУ, яка отримала сертифікат від перукарні «Gentlemen’s Club Barbershop» на майстер-клас із чоловічої стрижки.
   У Вищому професійному училищі № 34 м. Виноградів пройшов регіональний етап конкурсу за компетенцією «Слюсарні роботи». Учасники виготовляли перехідну плиту для монтажу редуктора на стенд для іспитів, виконували її розмітку й свердління отворів, збірку редуктора та його випробовування. За виконанням слюсарних робіт спостерігало компетентне журі з числа роботодавців. Найсильнішим виявився Юрій Дорогій, майстер виробничого навчання ВПУ № 34 м. Виноградів.
   12 жовтня у компетенції «Технології моди» взяли участь як учениці Хустського професійного ліцею сфери послуг, де на базі навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну проходив конкурс, так і колишні випускниці Ужгородського ВКУ КНТЕУ і Перечинського професійного ліцею. Конкурсанти виготовляли жіночу ділову сукню з довгим рукавом. Журі відзначило високий рівень креативності учасниць, їх рівень професійної підготовки. Кращою визнано Андріану Січ, здобувачку освіти Хустського професійного ліцею сфери послуг.
   На базі навчально-практичного центру електротехнічних технологій Свалявського професійного будівельного ліцею також 12 жовтня змагалися учень ВПУ № 3 м. Мукачево, студенти Закарпатського політехнічного фахового коледжу, відокремленого структурного підрозділу «Виноградівський фаховий коледж МДУ», випускники двох ЗП(ПТ)О. Конкурсантам пропонувалося зібрати електричну схему відповідно до запропонованого креслення з подальшою перевіркою її на актуальну працездатність. Журі дуже прискіпливо оцінювали роботу кожного і визначило переможця. Ним став Іван Сокал, майстер виробничого навчання ВПУ № 34 м. Виноградів, колишній випускник цього закладу.
   Усі учасники конкурсних змагань отримали подарунки від організаторів, роботодавців.
   У фіналі конкурсу «WorldSkills Ukraine», який пройде у квітні-травні 2022 року, Закарпаття буде представлено у 7-и номінаціях:
   зварювальні роботи;
   токарні роботи;
   перукарське мистецтво;
   електромонтажні роботи;
   слюсарні роботи;
   технології моди;
   мехатроніка.

 moda 1 21 moda 2 21moda 3 21moda 4 21moda 5 21moda 6 21
 Компетенція "Технології моди"
 elektro 1 21elektro 2 21elektro 3 21elektro 4 21elektro 5 21elektro 6 21
 Компетенція "Електромонтажні роботи"

 

Хільченко Т.О., методист
кабінету навчально-методичної роботи

Прочитано 44 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань