Наші новини

logo nmc 01 18

  

23 листопада 2023

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій будівельної, деревообробної галузей та виробництва художніх виробів

 

cekz budiveln 1 202322 листопада на базі ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій будівельної, деревообробної галузей та виробництва художніх виробів на тему «Реалії сьогодення та місце будівельної галузі в них». У засіданні взяли участь педагоги п’яти закладів П(ПТ)О області, де здійснюється підготовка здобувачів освіти з професій будівельного напрямку.

Робота методичної секції розпочалася з презентації представника ТзОВ «Снєжка-Україна» Івана Мотринця, який ознайомив присутніх із новітніми технологіями та матеріалами компанії, які використовуються для виконання штукатурних робіт, таких як ŚNIEŻKA ACRYL-PUTZ® TG50 ШТУКАТУРКА ГІПСОВА, шпаклювальна маса для розшивки швів гіпсокартонних плит без армувальної стрічки ACRYL-PUTZ® MS30, гіпсовий клей для приклеювання гіпсокартонних плит ACRYL-PUTZ® KG31 тощо. Він наголосив на їх головних перевагах і вигодах. У свою чергу про тісну співпрацю з товариством розповіла методист Ужгородського центру ПТО Крістіна Потапова.

Багато нового та цікавого для учасників секції було в презентаціях декана інженерно-технічного факультету, доцента Йолани Голик (тема «Містобудування і будівництво. Енергозберігаючі технології в сучасному будівництві») та викладачів кафедри міського будівництва та господарства Ужгородського національного університету – старшого викладача Михайла Несуха («Сучасне програмне забезпечення – основа якісної підготовки спеціалістів будівельної галузі») та доцента Ірини Куцини («Безпека під час навчання: організація бомбосховищ у закладах освіти»).

Після цього методист Навчально-методичного центру ПТО Тетяна Савченко розповіла присутнім про професійні стандарти, які є основою формування національної рамки кваліфікацій.

З початку вторгнення рф до України велика кількість підприємств була релокована у більш безпечні регіони, зокрема Закарпаття. Таким чином, Закарпаття і релокація – стали вже синонімами. Одним із таких підприємств стало ТОВ «Isatex Invest Group», історія якого розпочалася в м. Мелітополь з невеликого приватного бізнесу, що, за рахунок швидкого розвитку, в результаті, придбав форму багатогалузевого холдингу.

В Ужгороді Isatex Invest Group створює багатофункціональний комплекс «Modul-M» та апарт-комплекс Тиса Renovation, з яким мали можливість ознайомитися учасники методичної секції. Екскурсію комплексом провели директор В’ячеслав Акулов та менеджери Вікторія Коломійчук та Вікторія Кліментьєва.

Тетяна Савченко, методист
кабінету навчально-методичної та виховної роботи

  cekz budiveln 2 2023cekz budiveln 3 2023cekz budiveln 4 2023cekz budiveln 5 2023
  cekz budiveln 6 2023cekz budiveln 7 2023cekz budiveln 8 2023cekz budiveln 9 2023cekz budiveln 10 2023cekz budiveln 12 2023

Прочитано 57 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань