Наші новини

logo nmc 01 18

  

08 лютого 2024

Творча робота викладачів спецпредметів із професії електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж

 

tvorch lpr 1 24У зв’язку з упровадженням державних освітніх стандартів у ЗП(ПТ)О постало питання про оновлення комплексно-методичного забезпечення професій.

Важливою складовою у підготовці кваліфікованих робітників, ефективною формою активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти є лабораторно-практичні та практичні роботи з предметів професійно-теоретичної підготовки. До їх проведення ставляться певні вимоги: повинні бути чітко спланованими, їх мету слід продумати й обґрунтувати відповідно до змісту навчальних програм.

Над вирішенням цього питання працювали викладачі сцецпредметів із професії електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж під час засідання робочої групи, що відбулася 7 лютого в режимі онлайн.

Учасниками зібрання були викладачі предметів електроматеріалознавство, технічне креслення, електротехніка з основами промислової електроніки та технологія електромонтажних робіт із 4 ЗП(ПТ)О, де здійснюється підготовка з вищевказаної професії.

Під час засідання присутні погодили структуру «Збірника лабораторно-практичних робіт із предметів професійно-теоретичної підготовки (професія: електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, кваліфікація 3(2-3) розряд)», який має бути результатом роботи творчої групи, форму інструкцій щодо виконання лабораторно-практичних робіт, розробку критеріїв оцінювання навчальних досягнень знань та умінь здобувачів освіти з виконання лабораторно-практичних робіт. Також розподілили між собою теми робіт, терміни розробки та подання матеріалів у Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Закарпатській області для узагальнення.

Вайда С.В., методист кабінету
навчально-методичної та виховної роботи

Прочитано 65 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань