Про НМЦ ПТО

Новини

Документи

Діяльність НМЦ ПТО

ІТ-компетентності - Level up

БІБЛІОТЕКА

Вступ 2024

Партнери

Наші новини

logo nmc 01 18

  

25 травня 2023

Засідання методичної секції педагогічних працівників електротехнічних професій, електроніки та радіотехніки

 

elektruk 1 23   Якісна підготовка кваліфікованих робітників у закладах професійної (професійно-технічної) освіти вимагає забезпечення єдності теоретичного і виробничого навчання, пошуку оптимальних шляхів реалізації цього взаємозв’язку під час навчання. І тому для засідання методичної секції педагогічних працівників електротехнічних професій, електроніки та радіотехніки, яке відбулося 24 травня у режимі онлайн, було вибрано тему «Взаємозв’язок та практична спрямованість теоретичного та виробничого навчання – запорука підготовки кваліфікованих робітників».
   На засідання були присутні викладачі, майстри виробничого навчання, голови методичних комісій, методисти восьми ЗП(ПТ)О, у яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників із електротехнічних професій.
   Любов-Зоряна Балог, методист, провела онлайн-екскурсію закладом освіти – ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. Михайла Данканича», познайомила з оновленою навчально-виробничою базою ліцею, методами навчання та педагогічними технологіями, що впроваджують в освітній процес педагоги, висвітлила питання компетентісного підходу до викладання спеціальних дисциплін і виробничого навчання при підготовці кваліфікованих робітників із професії електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.
   Про реалізацію міжпредметних звʼязків у навчально-виробничому процесі, впровадження проєктних технологій інформував викладач Юрій Сопочкін.
   До участі у роботі онлайн-засідання долучилася викладач спецдисциплін Лідія Ковач, яка розповіла про використання елементів міжпредметної інтеграції при вивченні електротехніки з основами промислової електроніки.
   Світлана Вайда, методист НМЦ ПТО, куратор секції, акцентувала увагу присутніх на оновленні змісту професійної підготовки, зокрема на розробці й упровадженні Державних освітніх стандартів, орієнтованих на результати навчання. Вона говорила про відмінність стандартів нового покоління у порівнянні з існуючими, їх структуру, розробку освітніх та робочих навчальних програм.

elektruk 2 23elektruk 3 23elektruk 4 23elektruk 5 23

Вайда С.В., методист
кабінету навчально-методичної та виховної роботи

Прочитано 168 разів

Копірайт ©

© 2016 НМЦ ПТО

Усі права на інформацію належать Навчально-методичному центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Адреса НМЦ ПТО

88006 м. Ужгород,
вул. Будителів 3/1
тел.: (0312) 66-83-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://zpto.in.ua/

skype: nmc_pto

Пошук місцезнаходження

на мапі

Графік роботи

Понеділок - четвер: 8.00 - 17.00

П’ятниця: 8.00 - 15.00

Обідня перерва: 12.00 - 12.45

Вихідні: субота, неділя

Лічильник відвідувань